ДЗИОНИ
Ви можете отримати консультацію будь-яким, зручним для вас, способом.

Шкіряні панелі для кафе і ресторанів

Шкіряні панелі для кафе і ресторанів

Стінові панелі з еко-шкіри можуть миттєво надати зовсім інший вигляд приміщенню. Текстура і фурнітура стінових панелей з легкістю створюють красу старовинної кімнати, а гості раптом відчують себе як вдома, завдяки затишним декоративним елементам. Тому багато компаній використовують шкіряні стінові панелі для створення особливої атмосфери, щоб вітати відвідувачів добротою і теплотою через дизайн інтер'єру. І найбільш органічно шкіряні 3D-панелі вписуються в інтер'єр кафе і ресторанів.

Для чого можна використовувати

Імідж кафе і ресторанів часто будується не тільки на їжі і обслуговуванні, а й на интерьерном декорі — люди платять не тільки за страви, а й за атмосферу, і за комфорт. Тому хороший ресторан з прекрасною архітектурою і дизайном інтер'єру отримає більше позитивних відгуків і популярності. Поговоримо про деталі, які можуть імпонувати відвідувачам в кафе або ресторані.

Тепло і затишок

Заклади відмінно підходять для проведення сімейних вечорів, для побачень, для зустрічей з друзями і колегами. І все люди хочуть проводити своє дозвілля в зручному і красивому місці. Щоб створити таку атмосферу, власникам кафе і ресторанів як можна краще підходять шкіряні стінові панелі. Існують різні способи і комбінації: не обов'язково декорувати весь простір панелями — можна зробити акцентну стіну або підкреслити певні частини приміщення.

Вінтаж

Сучасні інтер'єри вже давно навіюють нудьгу — зараз найбільшу привабливість отримують стародавні стилі. Так само як входять в моду вінтажні вбрання, так і стають популярними і стародаві дизайни інтер'єру. Шкіру можна поєднувати з деревом і створити єгипетський або англійський стиль, а також рустик або кантрі, додати метал і отримати античний або готику, а можна додати камінь і насолоджуватися рестораном в колоніальному, римському, скандинавському або романському стилі, або навіть в стилі рококо.

Як вибрати дизайн

При виборі моделей варто скористатися рекомендаціями дизайнерів. Ось короткий список основних правил.

  • Використовуйте горизонтально орієнтовані малюнки, щоб візуально подовжити короткі стіни, і вертикальні, щоб відрегулювати низькі стелі.

  • Якщо стиль інтер'єру вимагає використання натуральних матеріалів, шукайте панелі з плавними лініями.

  • Футуристичні рельєфи краще залишити для високотехнологічних інтер'єрів.

  • Абстрактні малюнки виглядають добре тільки як акцент в стриманому і не дуже виразному інтер'єрі, інакше вони будуть тільки перевантажувати простір.

  • Термопластичні і шкіряні панелі можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, в санвузлах).

Переваги 3D-панелей

І не варто забувати, що на додаток до різноманітності малюнків, кольорів, дизайнів і можливості вбудовування облицювальних матеріалів в будь-який інтер'єр, 3D-панелі мають ряд інших переваг.

  • Оригінальність. Унікальні візерунки на стінових панелях привертають увагу і надають глибину простору.

  • Екологічність. Композиція не містить хімічних домішок і шкідливих елементів, а матеріал безпечний для застосування навіть у житлових приміщеннях.

  • Шумо і теплоізоляція. Стінові 3D-панелі підтримують температуру в приміщенні і знижують чутність (що вкрай корисно для кафе та ресторанів).

  • Міцність і довговічність. Не вимагають особливого догляду і при нормальному використанні прослужать багато років (що благотворно впливає на бюджет).

Стінові панелі — це один з найшвидших способів змінити інтер'єр ресторану. Звичайно, якщо ви збираєтеся рухатися в цьому напрямку, то з точки зору дизайну, ви повинні бути впевнені, що інша частина вашого простору ідеально підходить для такого роду додатків. Не можна просто вкидати стінові панелі або настінні розписи в ваш дизайн-проект, не поміркувавши до кінця всю концепцію. І головне — уникайте спокуси додати декоративні панелі на кожну стіну — все повинно гармоніювати і не перевантажувати сприйняття.
Click to order
Cart
Total: 
Як до Вас звертатися:
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Виберіть варіант оплати:
Виберіть варіант доставки:
© 2019 Dizioni Decor. Всі права захищені.
Адреса:
Одеса, Фонтанська вулиця, 69а
Телефон (viber, telegram, whatsup):
+38 (050) 361-71-89
Пошта:
dizioni.sale@gmail.com
Час роботи:
с 9:00 до 18:00 сб-вс вихідний