ДЗИОНИ
Ви можете отримати консультацію будь-яким, зручним для вас, способом.

Шкіра в інтер'єрі

Шкіра в інтер'єрі

Незважаючи на нескінченну різноманітність дизайнерських рішень, якими рясніє наш час, багато хто до цих пір не знає, що шкіра в інтер'єрі може приймати практично будь-яку форму. Вона вже давно використовується не тільки в якості оббивки для меблів, а й для оформлення підлогових і настінних покриттів. Притаманні їй шумопоглинаючі і вогнетривкі якості є важливими перевагами, які шкіра привносить до внутрішніх приміщень, від будинків до готелів, офісних приміщень, музеїв, галерей, бутиків і комерційних будівель. Можливості цього натурального матеріалу для обробки безмежні і абсолютно точно заслуговують на увагу. Представляємо вам п'ять практичних причин, за якими використовувати шкіру в інтер'єрі квартири або будь-якого іншого приміщення, не тільки можна, а й треба!

Шкіра стійка і довговічна

Шкіра здатна пережити найміцніші тканини, вона стійка до впливу сонячних променів, до високих температур і до багаторічного зносу. У той же час шкіра з часом стає все більш еластичною і з віком набуває свій унікальний характер, який робить її справді мудрим придбанням.

Після установки шкіряних плит в якості підлогового покриття, вам більше ніколи не доведеться турбуватися про стан вашої підлоги. Наприклад, історичний будинок американських художників-абстракціоністів Джорджа Л.К. Морріса і Сьюзі Фрілінгхойзен в Ленокс, штат Массачусетс, більше ніж 75 років дивував гостей чудово збереженою підлогою з натуральної шкіри, перш ніж їй знадобився ремонт.

Шкіра універсальна і гнучка

І натуральна, і штучна шкіра бувають різних форм і кольорів, що дозволяє легко вписати їх практично в будь-який стиль декору. У самих трендових рішеннях від іменитих дизайнерів можна побачити шкіру в якості оздоблювального матеріалу для:

  • стільців і диванів;
  • стільниць;
  • узголів'я ліжка;
  • настінних покриттів;
  • стель і т.д.

Створення затишної і комфортної обстановки в спальні за допомогою декоративних шкіряних панелей — одне з найбільш популярних рішень, незалежно від загального інтер'єрного стилю. Адже шкіру, на відміну від того ж дерева або металу, можна органічно вписати в будь-який дизайн, від еклектики до бохо, від кантрі до Провансу.

Декоративні стінні панелі можуть бути використані в декількох різних варіаціях у будинку або в офісі. Панелі можуть виступати в якості фону або координаційного центру для простору, а також як оформлення огорож внутрішнього дворика або навіть просто як прикраса для стін.

Щоб створити дивовижну акцентну стіну або фокусну точку і наповнити простір неймовірно приголомшливим естетичним ефектом, вам просто потрібно знайти стиль, який вам подобається, виміряти площу і придбати настінні панелі, щоб створити простір вашої мрії

Шкіра не вимагає особливого догляду

Шкіра є відмінним варіантом для зайнятих людей і просторів, в яких багато життя. У той час як багато тканин вимагають спеціальних розчинників або дорогих процедур для підтримки їх в чистоті, для догляду за шкірою можна використовувати чисту тканину, щоб протирати пил і мильний розчин для більш серйозних забруднень.

Екологічна стійкість

Хоча не всі постачальники обладнання та матеріалів однаково схильні до сучасних принципів щодо екології, недавні розробки призвели до значних поліпшень в цій галузі. Компанії, які можуть віднести себе до лідерів по виробництву шкіряного декору, активно шукають і використовують екологічно чисті способи виробництва для своїх колекцій.

Цілісність і естетика

Шкіра поєднує в собі традиційну естетику і первісні мотиви з актуальними інноваціями, щоб задовольнити потреби сучасних інтер'єрів. Хоча шкіра в дизайні інтер'єру зазвичай асоціюється з розкішшю і статусом, вона також є натуральним матеріалом, здатним привнести вічну красу в будь-який простір.

Можливо, найбільш примітним є звернення шкіри до нашого нюху, а також зору, дотиків і звуку. Шкіра, нарівні з деревом, відрізняється тонким ароматом і ця її якість дозволяє брендам дарувати незабутньо приємні враження своїм клієнтам.

Залежно від того, як вона використовується, шкіра може додати жіночності або маскулінності будь-якому простору, сучасного шику або непідвладної часу естетики. Завдяки широкому спектру кольорів, форм і фактур, а також індивідуальному підходу до кожного інтер'єру, шкіра може задовольнити будь-які вимоги до стилю і дизайну.
Click to order
Cart
Total: 
Як до Вас звертатися:
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Виберіть варіант оплати:
Виберіть варіант доставки:
© 2019 Dizioni Decor. Всі права захищені.
Адреса:
Одеса, Фонтанська вулиця, 69а
Телефон (viber, telegram, whatsup):
+38 (050) 361-71-89
Пошта:
dizioni.sale@gmail.com
Час роботи:
с 9:00 до 18:00 сб-вс вихідний