ДЗИОНИ
Ви можете отримати консультацію будь-яким, зручним для вас, способом.

Поради щодо створення Accent Walls

Поради щодо створення Accent Walls

Стіни Accent стали набирати популярність в останні кілька років, і їх можна побачити як в житлових приміщеннях, так і в комерційних. Правильно підібрана акцент-стіна може повністю перетворити будь-який простір. Вона також може створити або підкреслити тему і атмосферу, які повинні викликати певні емоції. Наприклад, медичний заклад або спа-центр може використовувати настінний розпис із зображенням природи (ліс або озеро). Зелені елементи ідеально підходять для заспокоєння нервів, а фреска допоможе відвідувачам відчувати себе більш розслабленими. Вибираючи фреску, панно, декоративні панелі для однієї з ваших стін, ви повинні мати на увазі кілька речей, про які ми і поговоримо нижче.

Що не варто робити

Перше правило — не треба уникати яскравих кольорів. Акцентна стіна повинна привертати увагу кожного, хто входить в кімнату, і сміливі кольори допоможуть в досягненні цієї мети. Просто переконайтеся, що кольори, які використовуються в акцентному дизайні стін, будуть гармонійно контрастувати або доповнювати інші кольори в кімнаті.

Інший важливий момент — не обмежуйте свою уяву тільки одним варіантом. Акцентні стіни це набагато більше, ніж яскрава пляма. У наші дні є безліч варіантів, включаючи настінні панелі з найрізноманітніших матеріалів, фрески, панно, вітражі і так далі. Стінові панелі допомагають створити дивовижний текстурований зовнішній вигляд, фрески особливо привабливі через високу якість зображення. Деякі типи настінних прикрас можна використовувати багаторазово, отже ви можете легко перемістити їх на іншу стіну або в іншу кімнату, якщо в майбутньому вам цього захочеться. Їх легко встановити самостійно, і вам не знадобиться для цього допомога професіонала.

На що звернути увагу

В першу чергу приділіть час роздумам і дозвольте собі мислити нестандартно! Оцініть всю багату палітру кольорів і виберіть ідеальний контраст. Наприклад, жовтий може виглядати приголомшливо в поєднанні з певними відтінками фіолетового або темно-синього кольору. Теплі і холодні відтінки часто можуть створити ідеальний баланс. Також не варто відразу відмітати металік, так як він часом вносить певну родзинку.
Якщо ви намагаєтеся зберегти нейтральність своєї кімнати, ви все одно можете насолоджуватися красою акцентної стіни. У той час як приклади яскравих кольорів включають червоний і синій, нейтральні кольори включають різні відтінки коричневого. У правильній обстановці навіть самі нейтральні кольори можуть стати унікальною особливістю кімнати.

Інший спосіб мислити нестандартно — розглянути можливість використання стелі в якості акцентної стіни. Занадто часто ми бачимо, як нехтують стелями, коли справа доходить до дизайну інтер'єру. Багато хто просто фарбує їх у білий або якийсь нюдовий відтінок, а потім забуває про це. При правильному дизайні і/або кольорі ваш стеля може стати дивовижною особливістю всього інтер'єру. З'єднайте це з відповідним освітленням, і у вас буде абсолютно унікальний простір. Не забудьте використовувати crown molding по всій кімнаті, щоб відокремити стелю від стін — це дійсно допоможе стелі ще більше виділитися.
При виборі стіни, яку ви хочете перетворити в accent walls, переконайтеся, що вона не має будь-яких архітектурних особливостей, а кімната не переповнена меблями. Багато предметів інтер'єру будуть виглядати виграшно і гармонійно, але, наприклад, велика книжкова полиця може повністю звести нанівець всю задумку і зробити бажаний акцент абсолютно неефективним. Або якщо в приміщення є кілька великих вікон, слід вибирати колір для акцент-стіни з темної палітри, інакше ви ризикуєте отримати ефект дуже яскравого світла, який просто пригнітить весь художній задум.

Дизайн інтер'єру — це набагато більше, ніж просто вибір правильного кольору для кімнати. Це швидше спосіб самовираження, тому в такій справі можна дозволити собі сміливі експерименти.
Click to order
Cart
Total: 
Як до Вас звертатися:
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Виберіть варіант оплати:
Виберіть варіант доставки:
© 2019 Dizioni Decor. Всі права захищені.
Адреса:
Одеса, Фонтанська вулиця, 69а
Телефон (viber, telegram, whatsup):
+38 (050) 361-71-89
Пошта:
dizioni.sale@gmail.com
Час роботи:
с 9:00 до 18:00 сб-вс вихідний