ДЗИОНИ
Ви можете отримати консультацію будь-яким, зручним для вас, способом.

Бюджетні перетворення офісного простору

Бюджетні перетворення офісного простору

Власники бізнесу знають, наскільки важливо справляти позитивне враження на клієнтів, як тільки вони входять в їх офіс. Вірно оформлене приміщення не тільки порадує ваших клієнтів, але і буде відображати ваш професіоналізм. Звичайно, не всі компанії мають безмежний бюджет, і це змушує багатьох вважати, що перебудова офісу фінансово неможлива. На щастя, є кілька фантастичних способів поліпшити свій офісний простір, не витрачаючи цілий статок.

Фарба

Освіжити стіни вашого офісу новим шаром фарби — один з найдешевших і ефективних способів додати вашому робочому простору новий вигляд. При перефарбуванні ви можете залишити старий колір (якщо він, наприклад, корпоративний) або вибрати зовсім іншу колірну схему.

Освітлювальні прилади

Різні види освітлення по-різному впливають на роботу або житловий простір. Є теплі вогні, які випромінюють більше жовтого світла, і холодні, які випромінюють біле світло. Якщо ви хочете забезпечити достатнє освітлення, щоб у ваших відвідувачів не було проблем з читанням або заповненням форм — білі, прохолодні вогні ідеально підходять для цього. Проте, люмінесцентні лампи дуже яскраві і жорсткі для очей. У тих, хто особливо чутливий до світла, такі вогні можуть навіть викликати головний біль. Крім типу освітлення, ваші світильники також можуть допомогти поліпшити загальний дизайн вашого офісу. Виберіть новомодний дизайн для сучасного офісу або щось більш вінтажне, якщо інша частина ваших меблів і декору вписується в цю тему.

Прикрасьте свої стіни

Стіни можуть здатися ідеальним місцем для того, щоб поділитися історією своєї компанії або показати деякі з ваших найбільш значущих досягнень. Ця тенденція дизайну вже не так популярна, як колись, і клієнти шукають інтер'єри, які дозволять їм відчути себе бажаними гостями, а не маркетинговою метою. Тому здається доцільним видалити ці старі корпоративні елементи і замінити їх на панно або декоративні 3D-панелі. Пам'ятайте, вам потрібно зосередитися тільки на одній стіні в кімнаті, і вона навіть не повинна бути найбільшою. Метою акцентної стіни є створення драматичного перетворення з мінімальними змінами.

Стельові плитки

Стеля часто є одним з найбільш запущених місць в приміщенні. Ми схильні зосереджуватися на стінах, підлозі та меблях, але навіть не замислюємося про стелю. А тим часом правильна стельова плитка може визначити стиль і тему кімнати. Від штучного олова і шкіри до пінополістиролу — вибір дуже вражає, а проблеми з установкою відсутні.

Нові меблі

Офісні меблі не повинні бути ні занадто тверді, ні занадто м'які — чим комфортніше почуваються клієнти, тим більша ймовірність того, що вони не будуть заперечувати проти короткого очікування. Не забудьте переконатися, що ваші меблі відповідають темі, стилю і колірній гамі кімнати.

Позбутися старого

Новий погляд означає позбавлення від всього, що здається старим або не актуальним. Якщо у вас є предмет, який служить нагадуванням того дня, коли ваша компанія відкрила свої двері — це виняток. Проте, елемент повинен бути, принаймні, представлений у відповідній рамці, в штучній упаковці або позначений особливим чином. Старі предмети, наприклад годинник, який виглядає не кращим чином, краще замінити на щось більш сучасне.

Додайте трохи життя

Багато підприємств прикрашають свої офіси, використовуючи рослини і квіти. Компанії з прокату рослин можуть регулярно поставляти вам свіжі букети і вазони, щоб у вашому офісі завжди була красива і освіжаюча атмосфера. Свіжі квіти потрібно буде змінювати кожні пару тижнів і навіть частіше, але якщо вам пощастить знайти штучні рослини або шовкові квіти дуже високої якості, ви зможете уникнути регулярних витрат на заміну. Різні рослини і квіти також відрізняються і за вартістю, тому дотримуватися певного бюджету буде не важко.

Форма повинна слідувати функції при оформленні та декоруванні вашого офісу. Завжди буде спокуса задекорувати ваш офіс якомога більше, і немає нічого поганого в тому, щоб ваш робочий простір виглядав настільки добре, наскільки це можливо. Проте форма завжди повинна слідувати функції робочого місця. Просто намагайтеся зберігати баланс.

Ми живемо в період самого конкурентного ділового середовища, яке коли-небудь існувало. Щоб конкурувати сьогодні, ви повинні бути розумними, ви повинні бути кмітливими, ви повинні бути стратегічними, і ви повинні бути ефективними. Будь-які атрибути офісного дизайну, які заважають вам і вашим співробітникам виконувати роботу якомога швидше, повинні ліквідуватися без усякого жалю.

Невеликі, прості, але ефектні рішення, такі як настінні панелі або стельові плитки, можуть надати величезний вплив на те, як виглядає ваш офіс, як в ньому виконується робота і як сприймають його клієнти та гості.
Click to order
Cart
Total: 
Як до Вас звертатися:
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Виберіть варіант оплати:
Виберіть варіант доставки:
© 2019 Dizioni Decor. Всі права захищені.
Адреса:
Одеса, Фонтанська вулиця, 69а
Телефон (viber, telegram, whatsup):
+38 (050) 361-71-89
Пошта:
dizioni.sale@gmail.com
Час роботи:
с 9:00 до 18:00 сб-вс вихідний